|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | пасивний |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 3.3 кг |
| Висота | 405 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 330 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Коннектори/роз'єми | 1 x MB 24 (20+4) pin, 320 мм; 1 x CPU (4) pin, 380 мм; 1 x PATA, 320 мм; 2 x SATA, (470 мм +330 мм) |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 140 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 310 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | немає |
| Опціонально ззаду | 1 х 80 мм / 1 х 92 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 2 x 120 мм / 2 x 92 мм / 2 x 80 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 175 х 405 х 330 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/ITX |
| Ширина | 175 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Prologix (E125 400W Black)
Немає в наявності
Код товару: 612768
1 859 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості.
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/45640571671835.jpg)
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/36940828122716.jpg)
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/40927638728936.jpg)
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/61759918277046.jpg)
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/20339057392918.jpg)
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/58333052289333.jpg)
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/35557467846076.jpg)
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/89850584800173.jpg)
![Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768] Корпус Prologix (E125 400W Black) [612768]](/content/images/49/390x390l80mc0/17495028120330.jpg)