|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Вага, кг | 6.1 кг |
| Вентилятори (опційно) | Верхня панель: 3 x 120мм / 2 x 140мм, Задня панель: 1 x 120мм, Бічна панель: 2 x 120мм, Нижня панель : 3 x 120мм |
| Висота | 487 мм |
| Висота, см | 487.00 |
| Внутрішні слоти | 2 x 2.5”, 1 x 3.5"/2.5" Combo, 1 x 3.5" |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 436 мм |
| Глибина, см | 436.00 |
| Додатково | 1xUSB Type C, HD Audio |
| Кардридер | Ні |
| Кнопки | Power, Power LED Reset |
| Колір | White |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 410 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 2 х 120 мм. 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Верхня панель: 120мм/ 140мм / 240мм/ 280мм / 360мм, Бічна панель: 120мм / 240мм, Задня панель : 120мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Система охолодження | бічна панель 2 x 120 мм, 1 x 120 мм на задній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX, mini-ITX, mATX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 215 мм |
| Ширина, см | 215.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE)
Немає в наявності
Код товару: 617018
2 689 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Панорамний корпус Zalman Chronix V2 для сучасної домашньої або ігрової станції, сумісний з актуальними компонентами. Передня та бічна ліва панелі із загартованого скла закріплені безгвинтовим способом, для зручного доступу до компонентів. Корпус буде лаконічно виглядати у сучасному інтер’єрі. Забезпечено активний обдув внутрішнього простору, завдяки особливостям конструкції, а також продумано захист компонентів від пилу. Chronix поєднує стиль та функціональність, пропонуючи вигляд, який доповнює будь-яку конфігурацію, забезпечуючи оптимальну продуктивність та зручність використання. Попередньо встановлені три ARGB вентилятори з Infinity Mirror забезпечують приголомшливі візуальні ефекти. Також в комплекті є ARGB/PWM хаб для зручного підключення підсвітки та живлення.
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/51901204062602.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/98757016539070.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/61686308184191.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/28676511826190.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/44991523227661.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/67253661096509.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/780x390l80mc0/96057541491614.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/69898293944817.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/780x390l80mc0/11348834276305.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/27985538998103.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/82821213338068.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/51240734179899.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/65076899695246.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/70371073452371.jpg)
![Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018] Корпус Zalman Chronix V2 White (CHRONIXV2WHITE) [617018]](/content/images/7/390x390l80mc0/11397149912497.jpg)