|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 5.6 кг |
| Висота, см | 484.00 |
| Внутрішні слоти | 3 x 2,5”, 2 x Combo (3.5" або 2.5", 1х tolless) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина, см | 422.00 |
| Додатково | вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Кардридер | Ні |
| Кнопки | Power, Reset |
| Колір | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 210 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 355 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120, Верхня панель: 120/240, Передня панель: 120/240/280/360 |
| Розміри | 484 x 219 x 422 |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Система охолодження | 3 x 140 мм на передній панелі, 3 х 120 мм спереду, 2 x 140 мм на верхній панелі, 2 x 120 мм на верхній панелі, 2 x 120 мм на нижній панелі, 1 x 120 мм на задній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX, micro-ATX, mini-ATX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Ширина, см | 219.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK)
Немає в наявності
Код товару: 614344
2 889 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус Zalman i3 Neo Argb Black для сучасної домашньої або ігрової станції з підсвічуванням ARGB, сумісний з актуальними компонентами. Передня панель у вигляді сітки гарантує активне обдування компонентів. У комплекті 4 х 120мм вбудованих вентиляторів c ARGB підсвічуванням. Бічна панель з 3мм загартованого скла відшліфованого по периметру, яка закріплена на петлях. Зручний для швидкого доступу до компонентів. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз’єми.
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/37167374668845.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/71941799974643.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/45689609212015.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/88974675298246.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/19181014751037.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/82550191469858.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/34149407986011.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/39937448524643.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/48207159125782.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344] Корпус Zalman i3 Neo Black без БЖ (I3NEOARGBBLACK) [614344]](/content/images/17/390x390l80mc0/33484389400073.jpg)