|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 5.8 кг |
| Висота | 484 мм |
| Висота, см | 484.00 |
| Внутрішні слоти | 3 x 2,5”, 2 x 3.5"/2.5" Combo |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 415 мм |
| Глибина, см | 415.00 |
| Кардридер | Ні |
| Кнопки | Power, Reset |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 162 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 210 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 355 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 x 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий |
| Підтримка рідинного охолодження | Так |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120, Верхня панель: 120/240, Передня панель: 120/240/280/360 |
| Розміри | 484 х 219 х 415 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Система охолодження | 1 х 120 мм вентилятор на задній панелі, 3 x 140 мм на передній панелі, 3 х 120 мм спереду, 2 x 140 мм на верхній панелі, 2 x 120 мм на верхній панелі, 2 x 120 мм на нижній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX, micro-ATX, mini-ATX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Ширина | 219 мм |
| Ширина, см | 219.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK)
Немає в наявності
Код товару: 608718
3 169 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Zalman I3 Neo TG - це стильний комп’ютерний корпус із передньою панеллю із загартованого скла, яка додає елегантності та забезпечує приголомшливі RGB-ефекти. Завдяки винятковій продуктивності повітряного потоку і попередньо встановленим вентиляторам Infinity Mirror ARGB, він забезпечує оптимальне охолодження і вентиляцію системи.
![Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718] Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718]](/content/images/41/390x390l80mc0/15126757705170.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718] Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718]](/content/images/41/390x390l80mc0/91176297759401.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718] Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718]](/content/images/41/390x390l80mc0/90376102006924.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718] Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718]](/content/images/41/390x390l80mc0/87842764690484.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718] Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718]](/content/images/41/390x390l80mc0/47472972184733.jpg)
![Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718] Корпус Zalman i3 Neo TG Black без БЖ (I3NEOTGBLACK) [608718]](/content/images/41/390x390l80mc0/21274789212242.jpg)