|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 5.8 кг |
| Висота | 484 мм |
| Висота, см | 484.00 |
| Внутрішні слоти | 2x 3,5 ", 2 x 2.5” |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 396 мм |
| Глибина, см | 396.00 |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість встановлених вентиляторів | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 + 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий, стандратний/офісний |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120/140, Передня панель: 120/140/240/280/360, Верхня панель: 120/140/240/280 |
| Розміри | 484 х 225 х 396 мм |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Система охолодження | 1 х 120 мм вентилятор на задній панелі, 1 x 140-мм на задній панелі, 3 x 140 мм на передній панелі, 3 х 120 мм спереду, 2 x 140 мм на верхній панелі, 2 x 120 мм на верхній панелі, 2 x 120 мм на нижній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX, micro-ATX, mini-ATX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Ширина | 225 мм |
| Ширина, см | 225.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE)
Немає в наявності
Код товару: 608722
2 991 грн
3 079 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус I4 - це стильний і функціональний корпус для комп’ютера. Характерною особливістю є сітчасті панелі збоку і спереду, які забезпечують чудову вентиляцію і надають корпусу сучасного зовнішнього вигляду.
![Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722] Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722]](/content/images/6/390x390l80mc0/62086509865751.jpg)
![Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722] Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722]](/content/images/6/390x390l80mc0/71682407342628.jpg)
![Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722] Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722]](/content/images/6/390x390l80mc0/79099299711282.jpg)
![Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722] Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722]](/content/images/6/390x390l80mc0/18371869552485.jpg)
![Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722] Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722]](/content/images/6/390x390l80mc0/23603574740269.jpg)
![Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722] Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722]](/content/images/6/390x390l80mc0/88700896975604.jpg)
![Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722] Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722]](/content/images/6/390x390l80mc0/90139929189056.jpg)
![Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722] Корпус Zalman I4 Black White без БЖ (I4WHITE) [608722]](/content/images/6/390x390l80mc0/62650761834626.jpg)