|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 6.3 кг |
| Висота | 484 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 396 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 484 х 225 х 396 мм |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Ширина | 225 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE)
Немає в наявності
Код товару: 608721
3 113 грн
3 179 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус I4 TG - стильний білий корпус для комп’ютера без вбудованого блока живлення. Корпус має чотири вентилятори діаметром 140 мм із підтримкою RGB-підсвітки, що надає системі ефектного зовнішнього вигляду.
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/97871544030577.jpg)
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/21479923698027.jpg)
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/98350615088912.jpg)
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/46459952559340.jpg)
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/32604861260113.jpg)
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/52444682827538.jpg)
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/87081739393793.jpg)
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/92734862177127.jpg)
![Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721] Корпус Zalman I4 TG White без БЖ (I4TGWHITE) [608721]](/content/images/44/390x390l80mc0/88939056483531.jpg)