|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.1 кг |
| Висота | 385 мм |
| Висота, см | 425.00 |
| Внутрішні слоти | 2 x 2.5”, 1 x 3.5"/2.5" Combo, 1 x 3.5" |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 208 мм |
| Глибина, см | 385.00 |
| Кардридер | Ні |
| Кнопки | Power, HDD LED, LED Button |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 157 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місць для 12 см вентиляторів | 8 |
| Місць для 14 см вентиляторів | 2 |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120, Верхня панель: 120/140, Передня панель: 120/140/240 |
| Розміри | 425 х 208 х 385 мм |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Система охолодження | 1 х 120 мм вентилятор на задній панелі, 3 х 120 мм спереду, 2 x 140 мм спереду, 2 x 120 мм на верхній панелі, 2 x 120 мм на нижній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | mini-ITX, micro-ATX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX/MicroATX |
| Ширина | 425 мм |
| Ширина, см | 208.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK)
Немає в наявності
Код товару: 610967
2 789 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус M4 без блока живлення (БЖ) являє собою компактний корпус формату mATX у білому кольорі. Корпус має чотири вентиляторні слоти діаметром 120 мм із підтримкою технології ARGB для стильного підсвічування.
![Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967] Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967]](/content/images/8/390x390l80mc0/85543201487522.jpg)
![Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967] Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967]](/content/images/8/390x390l80mc0/56752209397262.jpg)
![Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967] Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967]](/content/images/8/390x390l80mc0/23291031949450.jpg)
![Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967] Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967]](/content/images/8/390x390l80mc0/31146263326179.jpg)
![Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967] Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967]](/content/images/8/390x390l80mc0/91084132433115.jpg)
![Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967] Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967]](/content/images/8/390x390l80mc0/46260228764610.jpg)
![Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967] Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967]](/content/images/8/390x390l80mc0/13793826189106.jpg)
![Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967] Корпус Zalman M4 Black без БЖ (M4BLACK) [610967]](/content/images/8/390x390l80mc0/98377174427223.jpg)