|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 3.8 кг |
| Висота | 450 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 437 мм |
| Додатково | прозора бічна панель |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 158 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 365 мм |
| Матеріал | метал/акрил/скло |
| Місць для 12 см вентиляторів | 9 |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. 120 мм |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий |
| Підтримка рідинного охолодження | Так |
| Радіатори опціонально, мм | Верхня панель: 120, Нижня панель: 2 x 120 |
| Розміри | 450 x 200 x 437 |
| Розташування портів | на передній панелі внизу |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX, mini-ITX, micro-ATX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Управління вентиляторами | Так |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 200 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman ZM-N5 TF Black без БЖ (N5TF)
Немає в наявності
Код товару: 614666
2 789 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
N5 TF поставляється з попередньо встановленими чотирма вентиляторами Spectrum з RGB-підсвічуванням розміром 120 мм., Що забезпечують неперевершену вентиляцію і RGB-ефекти. Поєднання гратчастої сітки і високоякісного загартованого скла на передній панелі не тільки сприяють утворенню відмінного повітряного потоку, а й максимізує ефект спектра RGB. Акрил товщиною 3 мм гарантує довговічність бічній панелі і збільшує загальну міцність корпусу. Димчаста акрилова бічна панель служить відмінною вітриною для системи користувача, забезпечуючи приглушену RGB-підсвічування. Завдяки вбудованому контролеру підсвічування і вентиляторів Spectrum, N5 TF дозволяє управляти швидкістю вентилятора і яскравістю світлодіодів. Високоміцний корпус витримує підвищений тиск і температуру, а високоякісне чорне покриття забезпечує захист від корозії. Панель управління N5 TF, завдяки своєму лаконічному дизайну, забезпечує зручність роботи. Вона оснащена портом USB 3.0, який в 10 разів швидше USB 2.0. Корпус оснащений двома пиловими фільтрами - на верхній і нижній панелі. Оптимізація для чудового охолодження завдяки встановленим 3 вентиляторів з RGB-підсвічуванням розміром 120 мм. спереду і 1 вентилятору з RGB-підсвічуванням розміром 120 мм ззаду. Всього корпус здатний розмістити до 9 вентиляторів розміром 120 мм. Достатній простір для розміщення системи водяного охолодження 240 мм і до 9 вентиляторів охолодження. Що не вимагає інструментів конструкція, що дозволяє з легкістю встановлювати компоненти і варіювати компоновку. Забудьте про інструменти!
![Корпус Zalman ZM-N5 TF Black без БЖ (N5TF) [614666] Корпус Zalman ZM-N5 TF Black без БЖ (N5TF) [614666]](/content/images/5/390x390l80mc0/46209479780020.jpg)
![Корпус Zalman ZM-N5 TF Black без БЖ (N5TF) [614666] Корпус Zalman ZM-N5 TF Black без БЖ (N5TF) [614666]](/content/images/5/158x390l80mc0/97588422156359.jpg)