|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Вага, кг | 8 кг |
| Висота | 429 мм |
| Висота, см | 429.00 |
| Внутрішні слоти | 2 x Combo (3.5" або 2.5", 1х tolless), 1 x 2.5“ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 453 мм |
| Глибина, см | 453.00 |
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Кардридер | Ні |
| Кнопки | Power, Power/HDD LED |
| Колір | Black |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 173 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 420 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місць для 12 см вентиляторів | 9 |
| Місць для 14 см вентиляторів | 5 |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий |
| Підтримка рідинного охолодження | Так |
| Радіатори опціонально, мм | Верхня панель: 120/140/240/280/360, Задня панель: 120/140 |
| Розміри | 235 x 429x 453 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Система охолодження | 1 х 120 мм вентилятор на задній панелі, бічна панель 2 x 120 мм, 2 x 140 мм на верхній панелі, 3 x 120 мм на верхній панелі, 3 x 120 мм на нижній панелі, 2 x 140 мм на нижній панелі, 1 x 140 мм на задній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | micro-ATX, mini-ATX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 235 мм |
| Ширина, см | 235.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2)
Немає в наявності
Код товару: 608827
4 059 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус Zalman P30 Black V2 – це втілення сучасного погляду на дизайн та функціональність для тих, хто цінує не лише продуктивність, а й естетику свого робочого простору. Вже з першого погляду ця модель привертає увагу своєю лаконічністю та максимальним акцентом на демонстрацію внутрішніх компонентів. Завдяки двом безрамковим панелям із загартованого скла з панорамним оглядом кожен користувач зможе ефектно підкреслити унікальність своєї збірки та продемонструвати витонченість комплектуючих. Панелі легко знімаються без інструментів, а особлива конструкція кріплення з кульковою головкою та нижньою фіксацією робить процес обслуговування неймовірно простим та зручним. Не варто турбуватися і про пил – магнітний пиловий фільтр надійно захищає внутрішній простір від забруднення. Для справжніх поціновувачів зручності передбачені легко доступні порти – тут є все необхідне: сучасний USB Type-C, USB 3.0, а також роз'єм для навушників та мікрофона. У Zalman P30 Black V2 особливу увагу приділено охолодженню: вже встановлені три ARGB-вентилятори ZM-AF120, які не тільки забезпечують яскраве підсвічування та максимальну циркуляцію повітря, але й дозволяють гнучко налаштовувати їхню роботу через 3-pin конектор. Додатково два зворотні вентилятори на бічній панелі ефективно затягують свіже повітря зовні, а тиловий вентилятор виводить гарячий потік назовні, що значно збільшує загальну продуктивність охолодження. Корпус підтримує встановлення радіаторів різного розміру, що робить його ідеальним вибором для аматорів кастомних систем рідинного охолодження. Завдяки продуманому внутрішньому компонування кабель-менеджмент стає простіше простого, а гумові втулки дозволяють приховати навіть найнезручніші дроти, створюючи акуратний і презентабельний вигляд. У комплекті передбачена і спеціальна опора для відеокарти - тепер навіть найважчі моделі не прогинатимуться з часом. Zalman P30 Black V2 підходить для збирання систем на базі материнських плат Mini-ITX і mATX і легко вміщує сучасні комплектуючі високого класу, дозволяючи реалізувати сміливі проекти і підвищити продуктивність без компромісів. Якщо ви шукаєте сучасний корпус з максимальними можливостями для апгрейду, преміальним зовнішнім виглядом та продуманою ергономікою – Zalman P30 Black V2 стане чудовим вибором для справжніх ентузіастів та геймерів.
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/60612024592858.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/39851823612536.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/43999534078441.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/51477622018420.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/93725001864357.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/37679300679380.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/39368187526906.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/41911387172699.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/69911421195203.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/30416090832748.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/870x225l80mc0/20493838288601.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/745x390l80mc0/33037800478560.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/723x390l80mc0/35715633051680.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/386x390l80mc0/60364522235605.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/388x390l80mc0/18547001344914.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/387x390l80mc0/60246534620609.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/394x390l80mc0/74003241042978.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/801x390l80mc0/85754716446071.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/390x390l80mc0/20161857643979.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/767x390l80mc0/92035889727432.jpg)
![Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827] Корпус Zalman P30 Black V2 без БЖ (P30BLACKV2) [608827]](/content/images/16/786x390l80mc0/26265918535865.jpg)