|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 7.5 кг |
| Вентилятори (опційно) | Пердня панель: 3 x 120мм / 3 x 140мм, Верхня панель: 3 x 120мм / 2 x 140мм, Задня панель: 1 x 120мм, Нижня панель: 2 x 120мм, Бічна панель: 2 x 120мм |
| Висота | 490 мм |
| Висота, см | 490.00 |
| Внутрішні слоти | 2 x Combo (3.5" або 2.5“), 2 x SSD (2.5“) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 456 мм |
| Глибина, см | 456.00 |
| Кардридер | Ні |
| Кнопки | Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 390 мм |
| Матеріал | метал/акрил/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | мультимедійний |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120, Верхня панель: 120/140/240/280/360, Передня панель: 120/140/240/280/360 |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Система охолодження | 3 х 120 мм спереду, 1 x 120 мм на задній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX, mini-ITX, mATX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 215 мм |
| Ширина, см | 215.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK)
Немає в наявності
Код товару: 611957
2 706 грн
2 789 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високоефективна конструкція Передня сітчаста панель та RGB-вентилятори забезпечують оптимальний потік повітря та приголомшливі світлові ефекти. Висока ефективність охолодження Оптимальний забір повітря завдяки отворам повітря на передній панелі. Пилові фільтри Верхній магнітний пиловий фільтр захищає ваші компоненти та забезпечує безперешкодний потік повітря завдяки фільтрації пилу. Нижній пиловий фільтр захищає блок живлення від накопичення пилу. Бічна панель із загартованого скла преміум-класу Бічна панель із загартованого скла преміум-класу завтовшки 3 мм забезпечує відмінний огляд вашої системи. Максимальний потік повітря та вентиляція 4 попередньо встановлених 120-мм RGB-вентилятора (3 спереду, 1 ззаду) забезпечують швидке відведення тепла від корпусу. Професійне прокладання кабелів Прокладіть основні кабелі через корпус. Дизайн корпусу передбачає 20 мм простору за материнською платою для всіх кабелів.
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/390x390l80mc0/77117058357496.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/358x390l80mc0/22467886344200.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/351x390l80mc0/21699798201052.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/483x390l80mc0/13912021698935.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/360x390l80mc0/21347755408846.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/337x390l80mc0/44424259949384.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/172x390l80mc0/85328001216012.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/273x390l80mc0/87345961886453.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/168x390l80mc0/68416013087080.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/369x390l80mc0/67040254561874.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/835x390l80mc0/61598215914689.jpg)
![Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957] Корпус Zalman S5 Neo Black без БЖ (S5NEOBLACK) [611957]](/content/images/19/845x390l80mc0/77215090992344.jpg)