|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 1 |
|---|---|
| USB 3.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.8 кг |
| Висота, см | 485.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина, см | 463.00 |
| Додатково | бічна панель із загартованого скла |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 163 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 190 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 385 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 2 х 120 мм. 120 мм / 240 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Призначення | ігровий |
| Підтримка рідинного охолодження | Так |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Система охолодження | 1 х 120 мм вентилятор на задній панелі, 2 x 120мм вентилятори на передній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сумісність з материнськими платами | ATX, mini-ITX, micro-ATX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина, см | 209.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус Zalman Z1 Plus Black без БЖ (Z1PLUS)
Немає в наявності
Код товару: 619111
2 449 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний класичний корпус ZALMAN Z1Plus для максимально зручного сучасного складання та експлуатації системи. Передня панель – металева сітка з відсіком 5,25”, закритий спеціально продуманою кришкою, активно продувається. У комплекті 3х120 мм вентилятора на передній та задній панелях забезпечать оптимальну циркуляцію повітря. Корпус підійде як для самостійного, так і для промислового складання.