|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 237 г |
|---|---|
| Вага без упаковки, кг | 0.24 |
| Вага в упаковці, кг | 0.29 |
| Гарантія | 72 міс. |
| Живлення від материнської плати | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна напруга, В | 12.00 |
| Повітряний потік | 186 CFM |
| Повітряний потік, фут³/хв | 186.00 |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 140 мм |
| Розміри | 140 х 140 х 27 мм |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Споживаний струм | 0.35 А |
| Тип підшипника вентилятора | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 5.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання (опис) | за рахунок PWM |
| Швидкість вентилятора | 400RPM |
Новий відгук або коментар
Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A)
Немає в наявності
Код товару: 502215
739 грн
829 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
P14 PRO A-RGB
Кількість вентиляторів 1
Номінальна напруга 12 В
Повітряний потік 110 фут3/хв
Колір Білий
Розмір 140 x 140 x 27 мм
Кількість вентиляторів 1
Номінальна напруга 12 В
Повітряний потік 110 фут3/хв
Колір Білий
Розмір 140 x 140 x 27 мм
![Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215] Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215]](/content/images/49/344x390l80mc0/24483590495917.jpg)
![Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215] Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215]](/content/images/49/390x390l80mc0/39256724014446.jpg)
![Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215] Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215]](/content/images/49/344x390l80mc0/74352559987315.jpg)
![Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215] Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215]](/content/images/49/390x390l80mc0/69135429481503.jpg)
![Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215] Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215]](/content/images/49/101x390l80mc0/66339154311291.jpg)
![Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215] Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215]](/content/images/49/390x390l80mc0/13476495316515.jpg)
![Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215] Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215]](/content/images/49/474x390l80mc0/11387754972598.jpg)
![Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215] Корпусний вентилятор 140MM P14 PRO A-RGB WHT ARCTIC (ACFAN00318A) [502215]](/content/images/49/330x390l80mc0/34357073839766.jpg)