|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 3.30 |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Кут нахилу вгору | 45.00 |
| Кут повороту | 360 |
| Максимальна діагональ | 27 " |
| Максимальне навантаження, кг | 8.00 |
| Мінімальна діагональ | 15" |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 490 x 550 x 116 мм |
| Тип товару | кріплення для монітора |
Новий відгук або коментар
Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361)
Немає в наявності
Код товару: 16998
1 461 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальне затискне настільне кріплення для одинарного монітора до 69 см (27"). Універсальна опорна стійка монітора забезпечує гнучке позиціонування Вашого монітора на робочому місці з можливістю простого регулювання нахилу та повороту в горизонтальній та вертикальній площині. Дозволяє з легкістю адаптувати для Вас висоту. Універсальна опорна стійка забезпечує можливість встановлення світлодіодних, РК-моніторів усіх марок, при виборі відповідної опорної стійки слід враховувати лише розмір VESA, а також вагу Ваших моніторів.
![Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361) [16998] Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361) [16998]](/content/images/1/585x390l80mc0/24892340703909.jpg)
![Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361) [16998] Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361) [16998]](/content/images/1/585x390l80mc0/82279441634596.jpg)
![Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361) [16998] Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361) [16998]](/content/images/1/585x390l80mc0/28751665720016.jpg)
![Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361) [16998] Кріплення DIGITUS Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90361) [16998]](/content/images/1/585x390l80mc0/28511952547870.jpg)