|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
|---|---|
| Вага | 3.30 |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний зі сріблястим |
| Кут нахилу вгору | 180.00 |
| Кут нахилу вниз | 180.00 |
| Кут повороту | 360 |
| Максимальна діагональ | 27 " |
| Максимальне навантаження, кг | 8.00 |
| Мінімальна діагональ | 15" |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Тип товару | кріплення для монітора |
Новий відгук або коментар
Кріплення DIGITUS Monitor Clamp gas spring, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90351)
Немає в наявності
Код товару: 16997
2 750 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітори від 15 до 27 дюймів можна закріпити за допомогою настільного кронштейна. Монітор можна повертати чи нахиляти. Вбудована пневматична пружина дозволяє легко регулювати висоту. Затискач та швидке звільнення роблять установку швидкою та легкою.