|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
|---|---|
| Вага | 6.40 |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кут нахилу вгору | 45.00 |
| Кут повороту | 360 |
| Кількість моніторів | 3 шт |
| Максимальна діагональ | 27 " |
| Максимальне навантаження, кг | 8.00 |
| Мінімальна діагональ | 15" |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1448 x 550 x 120 мм |
| Тип товару | кріплення для монітора |
Новий відгук або коментар
Кріплення DIGITUS Triple Monitor Clamp, 15-27", з нахилом, поворотом (DA-90362)
Немає в наявності
Код товару: 17001
2 750 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальна опорна стійка із затискним кріпленням для триекранного монітора до 69 см (27"). Універсальна опорна стійка монітора забезпечує гнучке позиціонування Ваших моніторів на робочому місці та можливість просто змінювати їх нахил та поворот у горизонтальній та вертикальній площині. Дозволяє з легкістю адаптувати висоту розташування монітора.