|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75x75, 200x200, 200x100, 100x100, 50x50 |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид кріплення | на стіну |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | China |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 42" |
| Максимальне навантаження, кг | 35.00 |
| Матеріал | метал |
| Модель | KL22-22F |
| Мінімальна діагональ | 23" |
| Нахил | Ні |
| Поворот | Ні |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 26, 23, 42, 40, 37, 32, 27 |
| Тип кріплення | фіксований |
| Тип товару | Кронштейн |
| Відстань до стіни | 19 мм |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
Новий відгук або коментар
Кріплення для візуальних систем BRATECK (KL22-22F)
Немає в наявності
Код товару: 302246
209 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн на стіну
Діагональ телевізора: 23 – 42"
Тип кріплення: VESA 200x200, VESA 200x100, VESA 100x100, VESA 75x75, VESA 50x50
Витримувана вага: 35 кг
Конструкція: нерегульована
Висота: 222 мм, Ширина: 265 мм, Глибина: 19.5 мм.
Діагональ телевізора: 23 – 42"
Тип кріплення: VESA 200x200, VESA 200x100, VESA 100x100, VESA 75x75, VESA 50x50
Витримувана вага: 35 кг
Конструкція: нерегульована
Висота: 222 мм, Ширина: 265 мм, Глибина: 19.5 мм.