|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75x75, 200x200, 200x100, 100x100, 50x50 |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид кріплення | на стелю |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | до 20° |
| Кут повороту | до 180° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ | 42" |
| Максимальне навантаження, кг | 30.00 |
| Матеріал | метал |
| Модель | CELB 202R |
| Мінімальна діагональ | 26" |
| Нахил | Так |
| Поворот | Так |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 42" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 100 х 20 х 13 см |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Тип товару | Кронштейн |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
Новий відгук або коментар
Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R)
Немає в наявності
Код товару: 302228
1 320 грн
1 350 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Приголомшливий дизайн і зручність конструкції кронштейна ITech CELB 202R дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів.
Кронштейн ITech CELB 202R легко встановлюється на стелі.
Відступ від стелі: 625 - 875 мм
Кронштейн ITech CELB 202R легко встановлюється на стелі.
Відступ від стелі: 625 - 875 мм
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/75425158712787.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/45600138253686.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/15983311675963.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/28882815441273.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/26396216139927.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/83565345539944.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/62178151734136.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/81943232646899.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/96833641551520.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/22960496984534.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/71841433604023.png)
![Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228] Кріплення для візуальних систем ITECH (CELB 202R) [302228]](/content/images/44/390x390l80mc0/77521524608919.png)