|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75x75, 200x200, 200x100, 100x100, 100x200 |
|---|---|
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | https://products.mti.ua/upload/iblock/ce9/ce9ebca9d803b5338122341c5acafce4.png, https://products.mti.ua/upload/iblock/a4b/a4b5842aa1d1b9c45bfcc49d44229c32.png, https://products.mti.ua/upload/iblock/5ea/5ea5798a52c011197dc4a20314ed4102.png, https://product |
| Вага | 0.00 |
| Вид кріплення | на стіну |
| Гарантія | 120 міс. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | China |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ | 43" |
| Максимальне навантаження, кг | 45.00 |
| Матеріал | метал |
| Модель | BZ02-23 |
| Мінімальна діагональ | 13" |
| Нахил | Так |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| Поворот | Ні |
| Призначення | для телевізора |
| Розмір діагоналі | 13-43 |
| Тип кріплення | похилий |
| Тип товару | Кріплення |
| Відстань до стіни | 53 мм |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
Новий відгук або коментар
Кріплення для візуальних систем UNIBRACKET (BZ02-23)
Немає в наявності
Код товару: 302338
319 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінне кріплення для телевізора UNIBRACKET BZ02-23 — ідеальне рішення для зручного монтажу телевізора на стіні. Воно підтримує телевізори з діагоналлю від 13 до 43 дюймів і витримує навантаження до 45 кг, що робить його підходящим для більшості моделей. Завдяки можливості нахилу від -5° до -15°, ви зможете легко налаштувати кут перегляду для максимального комфорту.
Кріплення дозволяє економити простір, оскільки відстань від стіни складає лише 53 мм. Воно підтримує стандарти VESA 75x75, 100x100, 100x200, 200x100 і 200x200 мм, що забезпечує сумісність з багатьма моделями телевізорів. Легке та надійне кріплення, яке допоможе створити стильний та функціональний інтер'єр.
Кріплення дозволяє економити простір, оскільки відстань від стіни складає лише 53 мм. Воно підтримує стандарти VESA 75x75, 100x100, 100x200, 200x100 і 200x200 мм, що забезпечує сумісність з багатьма моделями телевізорів. Легке та надійне кріплення, яке допоможе створити стильний та функціональний інтер'єр.