|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Відстань від труби | 110.00 |
| Гарантія | 300 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | інструкція, гарантійний лист, комплект металовиробів для збірки кронштейна, гвинт 4х10 (4 шт.), ключ шестигранний, пластикова стяжка, кронштейн |
| Кут нахилу вгору | 35.00 |
| Кут нахилу вниз | 35.00 |
| Кут повороту | 90 |
| Кількість вузлів повороту | 1 |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Максимальне навантаження, кг | 10.00 |
| Мінімальна діагональ | 13 " |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Регулювання | регулювання висоти |
| Тип товару | кріплення для монітора |
Новий відгук або коментар
Кріплення монітора KSL настільне (DM11T)
Немає в наявності
Код товару: 16962
1 057 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настільний похило-поворотний кронштейн для одного монітора DM11T. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75×75 мм до 100×100 мм.
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/142x390l80mc0/95427593006741.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/32173525288346.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/17546971325805.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/84897002854651.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/68780578255458.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/76305737435633.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/22290167714288.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/22155633601303.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/89244973542845.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/98027180046407.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/505x390l80mc0/77860587085077.jpg)
![Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962] Кріплення монітора KSL настільне (DM11T) [16962]](/content/images/15/520x390l80mc0/98646953965211.jpg)