платежі
по 177 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| VESA | 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
|---|---|
| Вид | фіксоване |
| Габарити кріплення | 20x650x418 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ | 80 " |
| Максимальне навантаження, кг | 45.00 |
| Матеріал | cталь, пластик |
| Мінімальна діагональ | 37" |
| Особливості | знімна панель |
| Поверхня | порошкове покриття |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Тип товару | настінне кріплення |
платежі
по 177 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
Міцна основа та компактний формат
Кріплення виготовлено зі сталі та пластику з металевого листа завтовшки 1,4 мм, що забезпечує надійність конструкції. Поверхню оброблено дрібнотекстурованим чорним порошковим покриттям, яке зберігає естетичний вигляд. Компактний розмір 20 × 650 × 418 мм і мінімальний профіль 20 мм дають змогу розмістити телевізор максимально близько до стіни, заощаджуючи простір.
Сумісність і базові можливості
Модель стане в пригоді для телевізорів із діагоналлю від 37″ до 80″ та відповідає стандартам VESA до 600 × 400 мм. Кріплення витримує навантаження до 45 кг і пройшло чотириразове тестування на міцність. Лише для плоских екранів, а також оснащене знімною панеллю для полегшення встановлення.
Монтаж і комплектовання
Кріплення монтують на суцільну стіну або подвійні стійки з міжцентровою відстанню 406 / 450 / 600 мм. У комплектованні – базовий набір аксесуарів.