|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 400x400 мм, 50x50 мм |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид | фіксоване, з нахилом |
| Габарити кріплення | 105 x 445 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Максимальна відстань від стіни | 52.00 |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Максимальне навантаження, кг | 30.00 |
| Матеріал | cталь |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 52.00 |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 445 x 430 мм |
| Тип товару | підставка під телевізор |
Новий відгук або коментар
Кріплення ТВ фіксоване Hama TV-WB, 32-65", чорний (00108716)
Немає в наявності
Код товару: 17033
999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кріплення ТВ фіксоване Hama TV-WH призначене для телевізорів з діагоналлю екрана від 32 до 65 дюймів. Воно забезпечує надійне і стабільне закріплення телевізора на стіні без можливості регулювання положення. Чорний колір кріплення додає йому сучасний вигляд і легко вписується в будь-який інтер'єр. Це просте у встановленні кріплення ідеально підходить для тих, хто шукає стійку і надійну опору для свого телевізора.