|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид | фіксоване |
| Вид кріплення | фіксований |
| Гарантія | 300 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | інструкція, гарантійний лист, дюбель 10*50 (8шт), шайба М8 (8 шт), гвинт 6*30 (4 шт.), гвинт 8*20 (4 шт.), фіксуючі шнурки (2 шт.), кронштейн (настінна пластина - 1 шт., кріпильні планки - 2 шт.), гвинт 8х45 (4 шт), пластиковий адаптер (8 шт.), гвинт 6х60 |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Максимальне навантаження, кг | 30.00 |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 29.00 |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Розмір діагоналі | 32" - 65" |
| Тип товару | настінне кріплення |
| Відстань до стіни | 29 мм |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
Новий відгук або коментар
Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P)
Немає в наявності
Код товару: 106961
654 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний фіксованний кронштейн WMO-6240P. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 32-65 дюйма і вагою до 30 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200 × 200 мм до 400 × 400 мм.
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/329x390l80mc0/39755355695405.jpg)
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/507x390l80mc0/40182178841986.jpg)
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/507x390l80mc0/98675967308089.jpg)
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/507x390l80mc0/76935301767037.jpg)
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/507x390l80mc0/34203900426578.jpg)
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/507x390l80mc0/36020320909766.jpg)
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/507x390l80mc0/16730737569215.jpg)
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/507x390l80mc0/78278542191407.jpg)
![Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961] Кріплення ТВ фіксоване KSL 32-65" (WMO-6240P) [106961]](/content/images/13/507x390l80mc0/91168040121826.jpg)