|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 100х100 мм. 75х75 мм, 100х100 мм |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Вид кріплення | поворотний |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кронштейн в зборі, гарантійний лист, гвинт 6*12 (4шт), ключ шестигранний, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), пластиковий затискач для кабелю (2 шт.), декоративна пластикова настінна пластина (1 шт.) |
| Кут нахилу | -5°/+15° |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна відстань від стіни | 405.00 |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Максимальне навантаження, кг | 15.00 |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 65.00 |
| Мінімальна діагональ | 13 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил, поворот |
| Розмір діагоналі | 13" - 28" |
| Тип товару | настінне кріплення |
| Відстань до стіни | 65 - 405 мм |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн KSL (VESA100х100) (WMO-3014T)
Немає в наявності
Код товару: 610394
596 грн
624 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Поворотний кронштейн з кутом нахилу KSL WMO-3014T (3 вузла повороту 180 °/360 °/180 °) - підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75 х 75 мм до 100 х 100 мм. Легкий монтаж в 3 етапи: 1.Прікрепіть настінну пластину до стіни 2.Прікрепіть кріпильні планки до телевізора 3.Закрепіть телевізор на стіні
![Кронштейн KSL (VESA100х100) (WMO-3014T) [610394] Кронштейн KSL (VESA100х100) (WMO-3014T) [610394]](/content/images/27/507x390l80mc0/92186153851153.jpg)
![Кронштейн KSL (VESA100х100) (WMO-3014T) [610394] Кронштейн KSL (VESA100х100) (WMO-3014T) [610394]](/content/images/27/390x390l80mc0/96310698882718.jpg)