|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кронштейн в зборі, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10*50 (4шт), шайба М8 (4 шт), шайба М4 збільшена (4 шт.), гвинт 6х30 (4 шт.), гвинт 8х45 (4 шт), пластиковий адаптер (8 шт.), ключ шестигранний, гвинт 4х12 (4 шт.), гвинт 6х60 (4 шт.), пластиковий за |
| Кут нахилу | +15/-5° |
| Кут нахилу вгору | 15.00 |
| Кут нахилу вниз | 5.00 |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна відстань від стіни | 528.00 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження, кг | 25.00 |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 67.00 |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил, поворот |
| Розмір діагоналі | 19" - 43" |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Тип товару | настінне кріплення |
| Відстань до стіни | 67 мм |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн KSL (VESA200х200) (WMO-4025T)
Немає в наявності
Код товару: 610390
783 грн
876 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюймів і вагою до 25 кг. Підтримує стандарт VESA: від 100 ? 100 мм до 200 ? 200 мм.
![Кронштейн KSL (VESA200х200) (WMO-4025T) [610390] Кронштейн KSL (VESA200х200) (WMO-4025T) [610390]](/content/images/31/507x390l80mc0/31241535500433.jpg)
![Кронштейн KSL (VESA200х200) (WMO-4025T) [610390] Кронштейн KSL (VESA200х200) (WMO-4025T) [610390]](/content/images/31/507x390l80mc0/89652139334190.jpg)
![Кронштейн KSL (VESA200х200) (WMO-4025T) [610390] Кронштейн KSL (VESA200х200) (WMO-4025T) [610390]](/content/images/31/390x390l80mc0/60049081475351.jpg)