|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм |
|---|---|
| Вага | 2.66 кг |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Вид кріплення | на стіну |
| Гарантія | 300 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кронштейн в зборі, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10*50 (6шт), шайба M8 (6 шт), шайба М4 збільшена (4 шт.), гвинт 6*30 (4 шт.), пластиковий адаптер (8 шт.), ключ шестигранний, гвинт 4х12 (4 шт.), пластиковий затискач для кабелю (2 шт.), пластикова з |
| Кут нахилу | -5 - +15 |
| Кут нахилу вгору | 15.00 |
| Кут нахилу вниз | -5.00 |
| Кут повороту | 180 |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна відстань від стіни | 533.00 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження, кг | 25.00 |
| Матеріал | метал |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 67.00 |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил, поворот |
| Розмір діагоналі | 43" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 6x23x44 см |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Тип товару | настінне кріплення |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
Новий відгук або коментар
Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T)
Немає в наявності
Код товару: 106988
1 014 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний похило-поворотний кронштейн WMO-4325T. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100×100 мм до 200×200 мм.
![Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988] Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988]](/content/images/41/650x390l80mc0/52060478366036.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988] Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988]](/content/images/41/507x390l80mc0/50299754450001.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988] Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988]](/content/images/41/507x390l80mc0/41801328082357.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988] Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988]](/content/images/41/507x390l80mc0/99755699099747.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988] Кріплення ТВ поворотне KSL 19-43" (WMO-4325T) [106988]](/content/images/41/507x390l80mc0/47410718916731.jpg)