|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Гарантія | 120 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кронштейн в зборі, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10*50 (4шт), шуруп м6*60 (4шт), шайба М8 (4 шт), гвинт М4*12 (4 шт), гвинт М6*16 (4 шт), гвинт М8*16 (4 шт), шайба М4 (4 шт) |
| Кут нахилу вгору | 15.00 |
| Кут нахилу вниз | 15.00 |
| Кут повороту | 90 |
| Кількість вузлів повороту | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальна відстань від стіни | 80.00 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження, кг | 20.00 |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 80.00 |
| Мінімальна діагональ | 22 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил, поворот |
| Тип товару | настінне кріплення |
Новий відгук або коментар
Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET)
Немає в наявності
Код товару: 106946
456 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний похило-поворотний кронштейн Simpler 25ET. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюйма і вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100×100 мм до 200×200 мм.
![Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946] Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946]](/content/images/48/177x390l80mc0/49514287553322.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946] Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946]](/content/images/48/507x390l80mc0/34455927276725.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946] Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946]](/content/images/48/507x390l80mc0/22890705440111.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946] Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946]](/content/images/48/507x390l80mc0/48089965913628.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946] Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946]](/content/images/48/507x390l80mc0/20356196212545.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946] Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946]](/content/images/48/507x390l80mc0/34110430240802.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946] Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946]](/content/images/48/507x390l80mc0/38819900289914.jpg)
![Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946] Кріплення ТВ поворотне Simpler 22-43" (25ET) [106946]](/content/images/48/507x390l80mc0/47583490026149.jpg)