|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 200х200 мм. 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Вид кріплення | поворотно-похилий |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кронштейн в зборі, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10*50 (4шт), шуруп м6*60 (4шт), шайба М8 (4 шт), гвинт М4*12 (4 шт), гвинт М6*16 (4 шт), гвинт М8*16 (4 шт), шайба М4 (4 шт), пластикові стяжки (4 шт) |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут нахилу вгору | 15.00 |
| Кут нахилу вниз | 15.00 |
| Кут повороту | 180°/360°/180° |
| Кількість вузлів повороту | 3 |
| Кількість моніторів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна відстань від стіни | 505.00 |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальне навантаження, кг | 20.00 |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 80.00 |
| Мінімальна діагональ | 22 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил, поворот |
| Розмір діагоналі | 19" - 43" |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 222 x 350 x 72 мм |
| Тип кріплення | поворотно-похилий |
| Тип товару | настінне кріплення |
| Відстань до стіни | 65 - 405 мм |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
Новий відгук або коментар
Кронштейн KSL Simpler (VESA200х200) (27ET)
Немає в наявності
Код товару: 610359
633 грн
708 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 19-43 дюймів і вагою до 19 кг.
![Кронштейн KSL Simpler (VESA200х200) (27ET) [610359] Кронштейн KSL Simpler (VESA200х200) (27ET) [610359]](/content/images/42/507x390l80mc0/53778521628376.jpg)
![Кронштейн KSL Simpler (VESA200х200) (27ET) [610359] Кронштейн KSL Simpler (VESA200х200) (27ET) [610359]](/content/images/42/507x390l80mc0/58993844612540.jpg)
![Кронштейн KSL Simpler (VESA200х200) (27ET) [610359] Кронштейн KSL Simpler (VESA200х200) (27ET) [610359]](/content/images/42/390x390l80mc0/69628506657375.jpg)