платежі
по 234 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| VESA | 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
|---|---|
| Вид | з нахилом |
| Габарити кріплення | 20x650x418 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Максимальна діагональ | 80 " |
| Максимальне навантаження, кг | 45.00 |
| Мінімальна діагональ | 37" |
| Особливості | знімна панель |
| Поверхня | порошкове покриття |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Тип товару | настінне кріплення |
платежі
по 234 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
Економічна міцність і компактний дизайн
Кріплення виготовлено зі сталі та пластику з металом завтовшки 1,4 мм і має дрібнотекстуроване чорне порошкове покриття для зносостійкості та лаконічного зовнішнього вигляду. Завдяки компактному розміру (20 × 650 × 418 мм) і мінімальному профілю 20 мм телевізор можна розташувати максимально близько до стіни, не жертвуючи надійністю.
Сумісність і базовий функціонал
Модель для телевізорів діагоналлю 37–80″ із плоским екраном і підтримує основні стандарти VESA до 600 × 400 мм. Конструкція витримує навантаження до 45 кг і успішно пройшла чотириразове випробування на міцність. Кут нахилу від 0° до -8° дає змогу налаштувати зручний кут огляду.
Простий монтаж і базове комплектовання
Кріплення встановлюють на суцільну стіну або подвійну стійку з міжцентровою відстанню 406 / 450 / 600 мм. Оснащене знімною панеллю для зручності під час інсталяції. У комплектованні – базові монтажні аксесуари.