|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм, 75х100 мм, 100х75 мм |
|---|---|
| Вид | з нахилом |
| Гарантія | 120 міс. |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кронштейн в зборі, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10*50 (2шт), шуруп М6*60 (2шт), шайба М8 (2 шт), гвинт М4*10 (4 шт) |
| Кут нахилу вгору | 15.00 |
| Кут нахилу вниз | 15.00 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна відстань від стіни | 43.00 |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Максимальне навантаження, кг | 10.00 |
| Мінімальна відстань від стіни, мм | 43.00 |
| Мінімальна діагональ | 18 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Тип товару | настінне кріплення |
Новий відгук або коментар
Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN)
Немає в наявності
Код товару: 106944
276 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний похилий кронштейн Simpler 11EN. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75×75 мм до 100×100 мм.
![Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944] Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944]](/content/images/35/252x390l80mc0/68093353891900.jpg)
![Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944] Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944]](/content/images/35/507x390l80mc0/90745515138259.jpg)
![Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944] Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944]](/content/images/35/507x390l80mc0/67466022360932.jpg)
![Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944] Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944]](/content/images/35/507x390l80mc0/59505494091546.jpg)
![Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944] Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944]](/content/images/35/507x390l80mc0/42583693882427.jpg)
![Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944] Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944]](/content/images/35/507x390l80mc0/50727998467488.jpg)
![Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944] Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944]](/content/images/35/507x390l80mc0/15899833127424.jpg)
![Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944] Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 18-28" (11EN) [106944]](/content/images/35/507x390l80mc0/69456155836236.jpg)