|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−19%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 22.2 кг |
|---|---|
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний, червоний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 53.5 х 50 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Frog, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 92 х 58 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red)
Немає в наявності
Код товару: 611142
9 597 грн
11 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Формована піна високої густини для довгої гри, збереження форми; Підголовник, поперекова опора та підставка для ніг забезпечують чудовий комфорт; Вбудована поперекова опора для регулювання вигину талії. Цілком ширше і більше Порівняно зі звичайною моделлю, ми збільшили базову структуру "DUKE" в 1,3 рази, з більшою площею сидіння, вільні і плечі, і ноги, позбавившись важкого тиску, ефективно знявши м’язову втому від тривалого сидіння. Технологія підтримки хребта Передня і задня поперекова опора, що регулюється на 20 мм, дозволяє вибрати найбільш зручний кут нахилу. Спинка трохи опукла, щоб краще відповідати вигину хребта, забезпечуючи правильне сидіння, зменшуючи втому. Бавовна цільної форми 11 см потовщена високоеластична піна з ефектом пам’яті, точна підтримка в 100 000 разів зносостійка і стійка до тиску, підтримує тривале сидіння, гарантує відчуття комфорту.
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142]](/content/images/3/271x390l80mc0/40424714859432.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142]](/content/images/3/390x390l80mc0/30128408202683.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142]](/content/images/3/390x390l80mc0/80142644405678.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142]](/content/images/3/390x390l80mc0/16080829492022.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-Red (Duke Black&Red) [611142]](/content/images/3/390x390l80mc0/65014034239509.jpg)