|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 26.7 кг |
|---|---|
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний, червоний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 53.5 х 50 х 10 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Frog, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 92 х 58 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE)
Немає в наявності
Код товару: 614531
13 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Технологія підтримки хребта. Регульована поперекова опора спереду та ззаду на 20 мм дозволяє вибрати найзручніший кут. Спинка злегка опукла, щоб краще повторювати вигин хребта, забезпечуючи правильне сидіння та зменшуючи втому. 11-сантиметрова потовщена високоеластична піна з ефектом пам’яті, точна підтримка, стійка до зносу та тиску, підтримує тривале сидіння, гарантує відчуття комфорту. Підголівник золотого перетину і поперекова подушка посилюють ефект зняття тиску, покращують зону підтримки, схильну до стресу та напруження, для чудової продуктивності та допомоги гравцям у перемозі. 8-позиційні регульовані підлокітники з дизайном м’якої поверхні задовольняють різні потреби підтримки рук у всіх напрямках. Високощільне плетіння, висока еластичність та повітропроникність вирішують проблему перегріву після тривалого сидіння. М’які підставки для ніг вільно розкладаються, що миттєво перетворює крісло на ліжко.
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531]](/content/images/7/390x390l80mc0/19142153705884.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531]](/content/images/7/390x390l80mc0/28498109094367.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531]](/content/images/7/390x390l80mc0/40398010536753.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531]](/content/images/7/390x390l80mc0/59658738056759.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531]](/content/images/7/390x390l80mc0/19922217994030.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531]](/content/images/7/390x390l80mc0/68365113228700.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531] Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/Red (DUKE-FR-BKRE) [614531]](/content/images/7/390x390l80mc0/83864387790183.jpg)