|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 18.3 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний, сірий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 55 х 53 мм |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 170° |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 91 х 54 см |
| Хрестовина | нейлон |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів 1stPlayer FK2 Black Gray (FK2-BKGA)
Немає в наявності
Код товару: 615067
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високоякісне геймерське крісло FK2 від виробника 1stPlayer Ергономічний дизайн відповідає вигинам тіла гравця та поєднується з підголівником та подушкою для попереку, щоб ефективно зняти тиск зі спини, дозволяючи гравцям більше зосередитися на грі та виконувати її на повну. Цільнолитий повністю сталевий каркас. Високоякісна шкіра для гоночних сидінь. Ергономічна підтримка. Безшумні та зносостійкі гоночні колеса. Перевірено професійними агентствами безпеки.
![Крісло для геймерів 1stPlayer FK2 Black Gray (FK2-BKGA) [615067] Крісло для геймерів 1stPlayer FK2 Black Gray (FK2-BKGA) [615067]](/content/images/6/390x390l80mc0/58045610115824.jpg)