|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 18.3 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний, білий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 55 х 53 мм |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 170° |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 91 х 54 см |
| Хрестовина | нейлон |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів 1stPlayer (FK2 Black-White)
Немає в наявності
Код товару: 611159
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ергономічний дизайн Стабільна продуктивність навіть після тривалого сидіння. Він відповідає фігурі гравця та поєднується з підголівником і підголівником. Комбінація подушок на талії для ефективного послаблення тиску в спині, дозволяючи гравцям більше зосередитися на грі та виступати на повну. Широкий кут нахилу 170°C Відновлення витривалості за лічені секунди. Важіль регулювання гонок, який можна підтягувати та відкидати, вільно регулюється, може допомогти гравцям легко лягти, гнучке регулювання 90-170°, за допомогою функції вільного та легкого 25°, щоб отримати власний простір для відпочинку, щоб ви могли відновити ваша витривалість миттєво. Міжнародна якість Газовий стрижень, сертифікований TüV Герметична газова камера, чистий азот, товщина трубки. П'ять ніжок з високим навантаженням Статичний тиск може витримати 1136 кг, пройшов стандартний тест BIFMA. М'яке гоночне кермо в ПУ Безшумний і зносостійкий, 98 000 разів ковзаючи, перевірено на надійність регулювання.
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK2 Black-White) [611159] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK2 Black-White) [611159]](/content/images/20/390x390l80mc0/68953776033009.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK2 Black-White) [611159] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK2 Black-White) [611159]](/content/images/20/390x390l80mc0/22493879940656.jpg)