|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 22 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний, сірий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 55 х 53 мм |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Граничний кут нахилу спинки | 170° |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 91 х 54 см |
| Хрестовина | нейлон |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray)
Немає в наявності
Код товару: 611133
6 255 грн
7 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Присвячений поліпшенню ігрового досвіду геймерів, 1STPLAYER розширює лінійку ігрових крісел. З останньою моделлю FK3 геймери можуть сидіти і підкорювати гру з комфортом і високою продуктивністю. Комлектується подушками під голову, під поперек і підставкою для ніг.
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133]](/content/images/44/216x390l80mc0/78873573711026.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133]](/content/images/44/234x390l80mc0/40689609898702.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133]](/content/images/44/216x390l80mc0/79365333676438.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133]](/content/images/44/390x390l80mc0/97817583182286.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133]](/content/images/44/312x390l80mc0/50050962891223.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133]](/content/images/44/216x390l80mc0/17049027758042.jpg)
![Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133] Крісло для геймерів 1stPlayer (FK3 Black-Gray) [611133]](/content/images/44/390x390l80mc0/39981460441504.jpg)