|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 53 х 57 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 165° |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 62 х 81 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Pro Size XL Dark Gray Fabric (AD12YDC-XL-01-GB-PV/F-G01)
Немає в наявності
Код товару: 616027
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Будова даного крісла продумана для тих, хто проводить багато часу перед монітором – геймерів та офісних співробітників. М’яка ергономічна спинка, що повторює контури тіла, створює надійну підтримку та допомагає залишатися у правильному положенні. Завдяки цьому значно знижується навантаження на хребет, і користувач не відчуває дискомфорту. Модель відрізняється функціональністю, що робить її використання приємнішим.