|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 29 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 53 х 44 - 51 х 57 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 165° |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 56.5 х 87 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF)
Немає в наявності
Код товару: 614520
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вбудована 4-стороння ергономічна підтримка Внутрішня система підтримки попереку регулює інтенсивність на рівень підтримки ручками з обох сторін. MagSwap Нові технології. Зручні різнокольорові накладки на підлокітники магнітно фіксуються та вирівнюються в комфортне положення. Магнітна подушка з ефектом пам’яті Надм’яка подушка для голови на магніті. Відрегулюйте її у бажане положення без зусиль. MagClap Легкий процес збірки Kaiser має спеціальну модульну конструкцію magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес збірки крісла. Більш просторне сидіння з більшою еластичністю. 65 кг/м щільної формованої піни, ідеальне поєднання міцності та стійкості. Комфортна технологічна спинка Нахил спинки 90-165°. Кут гойдання 30° ПВХ Шкіра DuraXtra. ПВХ шкіра Duraxtra забезпечує м’яке та комфортне сидіння. Стійкість до подряпин і плям, сертифікована якість та довговічність.
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520]](/content/images/27/390x390l80mc0/40568490657436.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520]](/content/images/27/390x390l80mc0/88326923649129.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520]](/content/images/27/390x390l80mc0/19688621850828.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520]](/content/images/27/390x390l80mc0/73654448552290.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520]](/content/images/27/390x390l80mc0/38125995979222.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Black (AD12YDC-XL-01-B-CF) [614520]](/content/images/27/390x390l80mc0/98117781491222.jpg)