|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 31 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 44.5 х 51 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 165° |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 56.5 х 87 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F)
Немає в наявності
Код товару: 611165
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вбудована 4-стороння ергономічна підтримка Внутрішня система підтримки попереку регулює інтенсивність на рівень підтримки ручками з обох сторін. MagSwap Нові технології. Зручні різнокольорові накладки на підлокітники магнітно фіксуються та вирівнюються в комфортне положення. Магнітна подушка з ефектом пам’яті Надм’яка подушка для голови на магніті. Відрегулюйте її у бажане положення без зусиль. MagClap Легкий процес збірки Kaiser має спеціальну модульну конструкцію magclap, тому одна людина може легко виконати весь процес збірки крісла. Більш просторне сидіння з більшою еластичністю. 65 кг/м щільної формованої піни, ідеальне поєднання міцності та стійкості. Комфортна технологічна спинка Нахил спинки 90-165°. Кут гойдання 30° ПВХ Шкіра DuraXtra. ПВХ шкіра Duraxtra забезпечує м’яке та комфортне сидіння. Стійкість до подряпин і плям, сертифікована якість та довговічність.
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/390x390l80mc0/30698047553186.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/85931064789806.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/62612521739969.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/45119525839347.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/53696254072045.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/53366465981228.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/50722798506686.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/99371483342376.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/27601704565993.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/390x390l80mc0/77020124626861.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165] Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 3 Size XL Fabric Grey (AD12YDC-XL-01-G-PV/F) [611165]](/content/images/26/316x390l80mc0/77085257192576.jpg)