|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 33.4 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 51 х 54 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Multi-functional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 135° |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 57 х 86.5 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Kaiser 4 V2 Size XL PVC Black (AD12YDDC-XLL-20-B-PV/C-03)
Немає в наявності
Код товару: 614536
22 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ергономічне крісло AndaSeat Kaiser 4 V2 XL створене для тих, хто цінує максимальний комфорт під час ігор, роботи або відпочинку. Крісло оснащено інноваційною підтримкою попереку з чотирма рівнями регулювання та вбудованою діафрагмою, що регулюється за висотою та об’ємом, що забезпечує максимальну підтримку та комфорт під час сидіння. За допомогою важеля ви можете розблокувати систему підтримки попереку, щоб вона відповідала вашій позі на різних глибинах сидіння. Вона вільно реагує на ваші рухи, коли не заблокована, та забезпечує міцну підтримку при заблокуванні. Оновлені 6D підлокітники регулюються у шести напрямках. Магнітна подушка для голови виконана з еластичної піни з ефектом пам’яті і шаром гелю, що охолоджує, зберігаючи вашу голову прохолодною навіть під час завзятих ігрових моментів. Спинка крісла відхиляється на 135 °, а режим хитання дозволяє нахилитися на додаткові 15 °. Газліфт 4-го класу забезпечує плавне регулювання висоти на 6,5 см, що підходить для користувачів зростом від 150 до 210 см. Це справжнє поєднання сучасних технологій, преміальної якості та продуманого дизайну, яке забезпечує ідеальний баланс комфорту та надійності на довгі роки.