|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 50 х 52 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Розміри спинки | 55 х 84 см |
| Хрестовина | нейлон |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Luna Pro Size L Dark Gray Fabric (AD18T-44-GB-F)
Немає в наявності
Код товару: 618015
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Anda Seat Luna Pro — це зручне ігрове крісло із підставкою для ніг, створене для комфортної роботи та тривалих ігрових сесій. Завдяки міцному металевому каркасу і наповненню із піни високої щільності, воно забезпечує надійну підтримку спини та довговічність. Оббивка із натуральної лляної тканини стійка до зношування й легко очищується. Крісло оснащене механізмом нахилу спинки від 90° до 160°, що дозволяє обрати зручне положення для роботи чи відпочинку. Підлокітники регулюються по висоті (1D), а широка основа з нейлоновою хрестовиною гарантує стійкість. Ідеальний вибір для геймерів і користувачів, які цінують якість і комфорт.