|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 54 х 42-51 х 52 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | Conventional Tilt |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 55 х 84 см |
| Хрестовина | нейлон |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F)
Немає в наявності
Код товару: 614539
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ергономічний дизайн Зніміть навантаження зі всього тіла під час сидіння. Розширена форма сидіння Більше просторе сидіння з більшою еластичністю. Легкий процес складання Прибирання більше не викликає клопоту. Сталевий каркас Захист від корозії та іржі, відмінна здатність витримувати великі навантаження
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/55584569989147.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/74315978193271.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/22670355123580.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/66363326606806.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/62606913535985.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/51901882011000.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/99348956359882.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/54181382957808.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L Dark Gray Fabric (AD18-44-GB-F) [614539]](/content/images/2/390x390l80mc0/34604583084571.jpg)