|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний, синій |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 54 х 45.5-55.5 х 52 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм Conventional Tilt, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 55 х 84 см |
| Хрестовина | нейлон |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV)
Немає в наявності
Код товару: 614517
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Andaseat Luna – це ультрасучасне ігрове та офісне крісло. Воно може похвалитися оббивкою, виконаною з високоякісного екошкіри або натуральної лляної тканини, що забезпечує довговічність та комфорт. Піна з ефектом пам'яті високої густини забезпечує ідеальний баланс між підтримкою та комфортом при тривалому використанні. Andaseat Luna, виготовлений із міцного 100% сталевого каркасу, гарантує довговічність та стабільність, забезпечуючи необхідну підтримку під час інтенсивних ігор чи роботи. Колісна база з нейлону преміум-класу забезпечує плавність та довговічність пересування різними поверхнями підлоги, що підвищує загальну універсальність крісла. Це ергономічне крісло спеціально створене для користувачів з максимальним зростом 180 см і вагою до 120 кг, що рекомендується. Сертифікований SGS газліфт класу 4 забезпечує надійне та безпечне регулювання висоти, дозволяючи користувачам налаштувати стілець відповідно до своїх уподобань. Його стильна і сучасна естетика в поєднанні з матеріалами, що легко чистяться, робить Andaseat Luna не тільки функціональним рішенням для сидіння, але і стильним доповненням до будь-якого ігрового або офісного інтер'єру.
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517]](/content/images/10/220x390l80mc0/25206890440517.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517]](/content/images/10/221x390l80mc0/65191684695134.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517]](/content/images/10/285x390l80mc0/17641416306212.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517]](/content/images/10/219x390l80mc0/20763281186107.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517]](/content/images/10/224x390l80mc0/33086222099511.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517]](/content/images/10/277x390l80mc0/29738768417531.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517]](/content/images/10/206x390l80mc0/87584308782955.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517] Крісло для геймерів Anda Seat Luna Size L PVC Black/Blue (AD18-48-BS-PV) [614517]](/content/images/10/390x390l80mc0/57858176733601.jpg)