|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 51 х 53 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм гойдання, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 83 х 52 см |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F)
Немає в наявності
Код товару: 614726
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AndaSeat Novis – нове стильне ергономічне ігрове крісло, яке поєднує комфорт і довговічність. Спинка крісла має ергономічний вигин у зоні попереку, що повторює природний вигин хребта й миттєво підтримує нижню частину спини при зміні положення. Наповнення — високощільна (60 кг/м3) піна холодного формування — забезпечує ідеальний баланс м’якості та підтримки, зберігаючи форму навіть після довгих ігрових сесій. Бічні підвищення сидіння по 5 см стабілізують стегна, не даючи ковзати тілу у сторони. Механізм регулювання нахилу дозволяє відкидатися від 90° до 155° а також активно гойдатися в нахиленому стані до 15° — із можливістю налаштування жорсткості. Регулювання висоти сидіння відбувається в діапазоні 10 см, а підлокітники рухаються вгору / вниз на 7 см. Завжди знайдеться комфортна висота для ваших рук — незалежно від пози, завдань чи висоти столу. А міцні сталеві опори підлокітників гарантують надійну підтримку. Основа з газліфтом класу SGS 4 та колеса 60 мм з прогумованим покриттям забезпечують плавне, безшумне пересування по будь-якій підлозі. Оббивка крісла виконана із дихаючого лляного текстилю, що поєднує в собі естетику, практичність і стійкість до зносу.
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726]](/content/images/26/390x390l80mc0/85952365720134.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726]](/content/images/26/390x390l80mc0/80422906433544.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726]](/content/images/26/390x390l80mc0/91808138545679.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726]](/content/images/26/390x390l80mc0/83703570126709.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726]](/content/images/26/390x390l80mc0/65000036011003.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726]](/content/images/26/390x390l80mc0/45945079906849.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size L Dark Gray (AD23-L-01-GB-F) [614726]](/content/images/26/390x390l80mc0/76190549697590.jpg)