|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага | 25 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 55 х 53.5 мм |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм гойдання, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Розміри спинки | 84.5 х 56 см |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F)
Немає в наявності
Код товару: 618013
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Anda Seat Novis — нове стильне ергономічне ігрове крісло, яке поєднує комфорт і довговічність. Спинка крісла має ергономічний вигин у зоні попереку, що повторює природний вигин хребта й миттєво підтримує нижню частину спини при зміні положення. Наповнення — високощільна (60 кг/м3) піна холодного формування — забезпечує ідеальний баланс м’якості та підтримки, зберігаючи форму навіть після довгих ігрових сесій. Бічні підвищення сидіння по 5 см стабілізують стегна, не даючи ковзати тілу у сторони. Механізм регулювання нахилу дозволяє відкидатися від 90° до 155° а також активно гойдатися в нахиленому стані до 15° — із можливістю налаштування жорсткості. Регулювання висоти сидіння відбувається в діапазоні 10 см, а підлокітники рухаються вгору / вниз на 7 см. Основа з газліфтом класу SGS 4 та колеса 60 мм з прогумованим покриттям забезпечують плавне, безшумне пересування по будь-якій підлозі. Оббивка крісла виконана із дихаючого лляного текстилю, що поєднує в собі естетику, практичність і стійкість до зносу.
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013]](/content/images/25/390x390l80mc0/92021345909852.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013]](/content/images/25/390x390l80mc0/75127650337941.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013]](/content/images/25/390x390l80mc0/73919082688259.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013]](/content/images/25/390x390l80mc0/24036219656415.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013]](/content/images/25/390x390l80mc0/26280783089240.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013] Крісло для геймерів Anda Seat Novis Size XL Black Fabric (AD23-XL-01-B-F) [618013]](/content/images/25/390x390l80mc0/63632134213774.jpg)