|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 22.3 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал оббивки | сітка, тканина |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 46 х 52 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 126° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01)
Немає в наявності
Код товару: 616176
17 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AndaSeat X-Air — ергономічне сітчасте крісло, розроблене для забезпечення максимального комфорту під час роботи чи гри. Матеріал покриття крісла виконано з ультра-повітропроникної, м’якої та міцної сітчастої тканини, сплетеної з фланеллю, що забезпечує прохолодне та комфортне сидіння навіть у спекотні дні. Спинка оснащена механізмом вільного нахилу та регулюється в діапазоні від 105° до 126°, забезпечуючи комфорт у будь-якому положенні. Ширша в області плечей, вона надає надійну підтримку навіть під час бічних рухів. Динамічна поперекова підтримка, інтегрована в спинку, активно реагує на рухи тіла, забезпечуючи постійну підтримку спини — незалежно від того, сидите ви прямо чи відкидаєтеся назад. Крісло оснащене 4D підлокітниками, 3D підголівником та 8-сантиметровим регулюванням висоти спинки з 7 рівнями, що дозволяє налаштувати комфорт та підтримку відповідно до ваших потреб. Міцна металева основа забезпечує стабільність та довговічність, витримуючи навантаження до 120 кг. Розроблене з урахуванням природної форми хребта, крісло зменшує навантаження та забезпечує комфорт протягом усього дня.
![Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176] Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176]](/content/images/50/390x390l80mc0/74106203080525.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176] Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176]](/content/images/50/390x390l80mc0/87131417004763.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176] Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176]](/content/images/50/390x390l80mc0/36524586727134.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176] Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176]](/content/images/50/390x390l80mc0/54552751568679.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176] Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176]](/content/images/50/378x390l80mc0/42409353191414.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176] Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176]](/content/images/50/390x390l80mc0/45388978598996.jpg)
![Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176] Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray (AD-WY-01-GGF-G01) [616176]](/content/images/50/390x390l80mc0/57640359999947.jpg)