|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Сірий |
| Матеріал оббивки | нейлон |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 126° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Розміри спинки | 52 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Anda Seat X-Air Pro Size XL Mesh Gray Twilight (AD-WY-01-GGSP-G01)
В наявності
Код товару: 618551
17 999 грн
Опис
AndaSeat X-Air — ергономічне сітчасте крісло, розроблене для забезпечення максимального комфорту під час роботи чи гри. Матеріал покриття крісла виконано з ультра-повітропроникної, м’якої та міцної сітчастої тканини, сплетеної з фланеллю, що забезпечує прохолодне та комфортне сидіння навіть у спекотні дні. Спинка оснащена механізмом вільного нахилу та регулюється в діапазоні від 105° до 126°, забезпечуючи комфорт у будь-якому положенні. Ширша в області плечей, вона надає надійну підтримку навіть під час бічних рухів. Динамічна поперекова підтримка, інтегрована в спинку, активно реагує на рухи тіла, забезпечуючи постійну підтримку спини — незалежно від того, сидите ви прямо чи відкидаєтеся назад. Крісло оснащене 4D підлокітниками, 3D підголівником та 8-сантиметровим регулюванням висоти спинки з 7 рівнями, що дозволяє налаштувати комфорт та підтримку відповідно до ваших потреб. Міцна металева основа забезпечує стабільність та довговічність, витримуючи навантаження до 120 кг. Розроблене з урахуванням природної форми хребта, крісло зменшує навантаження та забезпечує комфорт протягом усього дня.