|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 15 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний, червоний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 68 х 60 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Граничний кут нахилу спинки | 135° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 52 х 68 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228)
Немає в наявності
Код товару: 611156
5 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Крісло AULA ергономічне крісло для геймерів із ефектним дизайном та неймовірним рівнем комфорту. Виробник зазначає, що крісло виготовлене із врахуванням потреб професійних кіберспортсменів, проте дана модель стане ідеальним варіантом як для домашнього, так і офісного застосування. Крісло виготовлене із міцної та надійної штучної шкіри, що не тільки надає преміального вигляду, але і робить виріб приємним на дотик. Щодо підлокітників, то вони виконані із щільного та зносостійкого каучуку, тому навіть з часом вони не будуть “протиратись”. Крісло оснащене міцною металевою основою, яка забезпечить тривалий термін експлуатації. Неабиякою перевагою є можливість регулювання висоти сидіння, спинки, підлокітників. Саме завдяки цьому, користувач не відчуватиме втоми навіть при тривалому ігровому бою. Крісло AULA здатне витримати вагу до 130 кг, тому жодних обмежень для максимального задоволення від віртуального світу. Обладнане 5-ма прорезиненими ніжками, які не пошкоджують поверхню, забезпечуючи легке та тихе пересування. Крісло AULA - максимум якості та зручності для яскравих віртуальних вражень!
![Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228) [611156] Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228) [611156]](/content/images/17/239x390l80mc0/46302469351834.jpg)
![Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228) [611156] Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228) [611156]](/content/images/17/208x390l80mc0/96875714184203.jpg)
![Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228) [611156] Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228) [611156]](/content/images/17/234x390l80mc0/79025716977543.jpg)
![Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228) [611156] Крісло для геймерів Aula F010 Gaming Chair Black/Red (6948391286228) [611156]](/content/images/17/390x390l80mc0/72512945838972.jpg)