|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 20 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 49 х 54.5 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Граничний кут нахилу спинки | 160° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 82 х 52 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White))
Немає в наявності
Код товару: 614514
9 998 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Неперевершений комфорт COUGAR Armor Elite забезпечує комфорт та стабільність, які вам необхідні, щоб залишатися спокійним та здоровим під час довгих ігрових сесій. Armor Elite є прикладом відмінного дизайну COUGAR, що став синонімом пристрасті до ігор. Armor Elite виготовлений зі штучної шкіри, яка пропускає повітря, щоб ви почувалися не втомленими і відчували себе комфортно. У комплект Armor Elite входять дві подушки для голови та попереку. Відсутність фізичної напруги дозволяє повністю зосередитись на грі. Регульований дизайн Регулювання висоти. Легко відрегулюйте висоту за допомогою високоякісного газліфту. Відкидання спинки до 160 градусів Нахиляйтесь від 90 до 160 градусів. Гнучко та зручно для підтримки бажаної постави. Сидіть прямо під час роботи або ігор і лягайте на відпочинок. Нахил із опором Не соромтеся відкидати крісло під будь-яким кутом без будь-яких обмежень, налаштовуючи опір ручкою регулювання або заблокуйте нахил. Регульований 2D-підлокітник Регулювання висоти. Переміщення підлокітника вгору або вниз допоможе вам знайти найкраще місце для гри. Регулювання ліворуч/праворуч. Підходить для всіх розмірів тіла та положень. Якість та безпека Повністю сталева рама. Каркас ARMOR Elite виготовлений із сталі, що не тільки гарантує довговічність, а й забезпечує надійну підтримку вашого тіла. Вишитий логотип. ARMOR Elite має знак справжнього геймера: на відміну від друкованих логотипів інших брендів COUGAR вишив свій знак, щоб він не псувався та не зношувався протягом тривалого часу. Неперевершена якість: газліфтний циліндр класу 4 Серцем будь-якого ігрового крісла є його газліфт. COUGAR не заощаджує на такому життєво важливому компоненті та використовує газліфтний циліндр класу 4, щоб гарантувати неперевершену безпеку та надійність. Плавна робота та неймовірний опір – найкраща гарантія якості.
![Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514] Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514]](/content/images/7/206x390l80mc0/29934220022801.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514] Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514]](/content/images/7/195x390l80mc0/45864947801378.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514] Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514]](/content/images/7/207x390l80mc0/80690971376523.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514] Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514]](/content/images/7/202x390l80mc0/62866940754523.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514] Крісло для геймерів Cougar (Armor ELITE (White)) [614514]](/content/images/7/390x390l80mc0/40065868530302.jpg)