|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 25.9 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний, золотий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 49.5 х 51 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм гайдання, нахил спинки, газліфт |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 57 х 88 см |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold)
Немає в наявності
Код товару: 617762
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Крісло ARMOR EVO M, що є розвитком оригінальної моделі ARMOR EVO, відрізняється від свого попередника додатковими вдосконаленнями, зокрема підлокітники з додатковою віссю руху, що регулюються в 5 напрямках, і висувну підставку для ніг. Дихаюча високоякісна ПВХ-шкіра ARMOR EVO M виготовлений із надтовстої високоякісної ПВХ-шкіри, спеціально відібраної за її еластичну текстуру та чудову повітропроникність, яка пропускає повітря, забезпечуючи свіжість та комфорт. Регульований 5D-підлокітник Гнучкість підлокітників 5D гарантує, що ви зможете знайти ідеальне положення для підтримки рук та збереження зручної постави. Нахильник забезпечує додаткову вісь руху, дозволяючи вам регулювати кут нахилу підлокітника. Магнітна подушка для шиї з піни з ефектом пам’яті Оснащений магнітною подушкою для шиї з піноматеріалу з ефектом пам’яті, ARMOR EVO M дозволяє легко розташувати подушку відповідно до ваших уподобань. Піна з ефектом пам’яті набуває форми вашого тіла, знімаючи тиск на шию і гарантуючи, що ви будете здорові після тривалих ігрових сесій. Подушка для попереку Підтримка поперекового відділу хребта усуває напругу та стрес, дозволяючи вам повністю зосередитися на грі. Висувна підставка для ніг Підніміть ноги та розслабтеся з цією додатковою покращеною функцією. Регульована конструкція Відкидання на 155°. ARMOR EVO M дозволяє відкидатися назад від 90° до 155° Зміна висоти. Поршневий підйомник високої якості дозволяє легко регулювати висоту ARMOR EVO M Гойдання. Регулювання опору гойдання дозволить вам розгойдуватися в невеликому діапазоні кутів при потрібному тиску Якість та безпека Виготовлений із матеріалів найвищої якості, ARMOR EVO M такий же надійний і довговічний, як і його тезка, гарантує неперевершений комфорт. Крісло використовує у своїй конструкції сталевий каркас та преміальний газліфт.
![Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762] Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762]](/content/images/33/390x390l80mc0/51592498613725.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762] Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762]](/content/images/33/390x390l80mc0/91494526133399.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762] Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762]](/content/images/33/390x390l80mc0/22665547758219.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762] Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762]](/content/images/33/390x390l80mc0/91726343790762.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762] Крісло для геймерів Cougar (ARMOR EVO M Gold) [617762]](/content/images/33/390x390l80mc0/33372936573913.jpg)