|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 22.5 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний, помаранчевий |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | дихаюча сітка, штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 48 х 45 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | механізм гойдання |
| Граничний кут нахилу спинки | 155° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 85 х 45 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S)
Немає в наявності
Код товару: 611160
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Cougar Armor Evo S - це вдосконалена версія оригінальної моделі ARMOR EVO та "брат" ARMOR EVO M, який відрізняється компактністю та ідеально підходить для невеликих ігрових просторів. Дихаюча високоякісна екошкіра Cougar Armor Evo S виготовлений із надтовстої високоякісної штучної шкіри, спеціально відібраної за її еластичну текстуру та чудову повітропроникність, яка пропускає повітря, забезпечуючи свіжість та комфорт. Регульований 3D-підлокітник Гнучкість підлокітників 3D гарантує, що ви зможете знайти ідеальне положення для підтримки рук та збереження зручної постави. Магнітна подушка для шиї з піни з ефектом пам’яті Оснащений магнітною подушкою для шиї з піноматеріалу з ефектом пам’яті, Cougar Armor Evo S дозволяє легко розташувати подушку відповідно до ваших уподобань. Піна з ефектом пам’яті набуває форми вашого тіла, знімаючи тиск на шию і гарантуючи, що ви будете здорові після тривалих ігрових сесій. Подушка для попереку Підтримка поперекового відділу хребта усуває напругу та стрес, дозволяючи вам повністю зосередитися на грі. Висувна підставка для ніг Підніміть ноги та розслабтеся з цією додатковою покращеною функцією. Регульована конструкція Відкидання на 155 градусів. Дозволяє відкидатися назад від 90 до 155 градусів. Зміна висоти. Поршневий підйомник високої якості дозволяє легко регулювати висоту ARMOR EVO S Хитання. Регулювання опору гойданню дозволить вам розгойдуватися в невеликому діапазоні кутів при потрібному тиску. Якість та безпека Виготовлений із матеріалів найвищої якості, ARMOR EVO S такий же надійний і довговічний, як і його тезка, гарантує неперевершений комфорт. Крісло використовує у своїй конструкції сталевий каркас та преміальний газліфт 4 класу.
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/76763618227096.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/56768757936081.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/56497299382561.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/65211434188454.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/15659050429460.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/97072772866386.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/85546342177121.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/53216183640651.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/390x390l80mc0/25008845524444.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/520x306l80mc0/53726601270683.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/525x353l80mc0/78171277029794.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/870x382l80mc0/44966807502559.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160] Крісло для геймерів Cougar (Armor Evo S) [611160]](/content/images/21/565x390l80mc0/71129402887438.jpg)