|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 21 кг |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Розміри сидіння, см | 57 х 53 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Граничний кут нахилу спинки | 180° |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підлокітників | Так |
| Розміри спинки | 83 см |
| Хрестовина | метал |
Новий відгук або коментар
Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black)
Немає в наявності
Код товару: 614658
9 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Унікальний дизайн
Висока «обіймаюча» спинка - Його висока задня спинка буквально «обіймає» ваш поперек і підтримує шию, зводячи до мінімуму напруженість.
Дихаюча ПВХ-шкіра - Його товста високоякісна ПВХ-шкіра прекрасна на дотик і пропускає повітря, забезпечуючи оптимальну вентиляцію.
Дві подушки - Щоб забезпечити додаткову підтримку і комфорт, Armor ONE включає в себе дві зручні подушки для голови і поперекового відділу. Налаштування
Ви можете налаштувати висоту сидіння крісла Armor One в точності під ваш зріст.
Armor One розкладається на 180градусів. Ви можете прилягти на крісло в перервах гри.
За допомогою кулястої ручки, розташованої під сидінням крісла Armor One, ви можете збільшувати/зменшувати опір розгойдування. А за допомогою спеціальної ручки збоку - повністю блокувати розгойдування. регулювання підлокітників
Налаштування повороту вліво / вправо
Налаштування висоти вгору / вниз Повністю сталева рама
Не тільки для довгих років надійної служби, а й для ортопедичної підтримки вашої спини. Газліфт четвертого класу
Для додаткової надійності, газовий ліфт захищений міцним сталевим кожухом.
![Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658] Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658]](/content/images/35/488x390l80mc0/35269078335156.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658] Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658]](/content/images/35/488x390l80mc0/94846671362457.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658] Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658]](/content/images/35/488x390l80mc0/23357296065416.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658] Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658]](/content/images/35/488x390l80mc0/91957659546727.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658] Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658]](/content/images/35/488x390l80mc0/72631949455944.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658] Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658]](/content/images/35/488x390l80mc0/94043730720776.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658] Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658]](/content/images/35/488x390l80mc0/29453476820904.jpg)
![Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658] Крісло для геймерів Cougar (Armor One Black) [614658]](/content/images/35/488x390l80mc0/43905152488686.jpg)